Pohladářské práce

Pohladářské práce

Čeká Vás rekonstrukce RD nebo bytu a máte obavy z montáže nové podlahy? Pak se vyhněte zbytečným výdajům a vsaďte na kvalitní podlahářské práce pod naším vedením. V tomto směru realizujeme kompletní stavební díla a poradíme si s libovolným typem podlahové krytiny.

Vámi zvolenou podlahu nejenom položíme, ale předtím také dokonale připravíme daný povrch. Podlahářské práce u nás provádí jen kvalifikovaní pracovníci, jež si dokáží poradit s kteroukoliv náročnou zakázkou.

Pokládka i renovace

Podlahářské práce v našem podání nekončí pouze u vyrovnání povrchu a u pokládky nové podlahy. Zaměřujeme se i na renovace podlah, demontáže a instalace potřebných doplňků, jakými jsou sokly, lišky apod.

Součástí podlahářských prací mohou být i přidružené činnosti, jakými jsou zednické práce, bourací práce a mnohé další. Využijte profesionální služby v oblasti podlah a nechte si vytvořit řešení šité na míru.

S náší pomocí získáte bydlení Vašich snů!

Kontaktovat nás můžete za pomoci telefonu, emailu či  za pomocí kontaktního formuláře a my se Vám obratem ozveme. Zabere to pár minut a nic to nestojí!