Obkladačské práce

Obkladačské práce

Obkladačské práce realizujeme již dlouhá léta, a proto disponujeme potřebnými zkušenostmi v oboru. Pracujeme s kvalitním náčiním, ověřenými stavebními materiály a moderními technologiemi. Zaručujeme kvalitu své práce. Tuto činnost doplňujeme ještě o bourací práce, zednické práce a mnohé jiné.

rekonstrukce-labuda.cz ukazka

Co všechno zahrnují obkladačské práce?

Profesionální obkladačské práce děláme dle přesného zadání, popřípadě Vám pomůžeme s návrhem vhodného řešení. K tomu slouží naše odborné architektonické práce. Vedle klasických obkladů si poradíme se stěrkováním, řezáním dlažby pod nejrůznějšími úhly, tvorbou mozaiky, ukončovacími lištami a dalšími úkony.

Provádíme obkladačské práce na míru a v tomto směru jsme schopni Vám poskytnout odborné poradenství, včetně přesných cenových kalkulací. Oslovte nás a my se postaráme o to, že Vaše koupelny, toalety, kuchyně a jiné prostory s dlažbou budou vypadat dokonale. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji.

S náší pomocí získáte bydlení Vašich snů!

Kontaktovat nás můžete za pomoci telefonu, emailu či  za pomocí kontaktního formuláře a my se Vám obratem ozveme. Zabere to pár minut a nic to nestojí!